Gramy tylko na żywo!Podchodzimy profesjonalnie do tego co robimy i również Państwa traktujemy poważnie - odtwarzanie z dyskietek i temu podobnych jest oszukiwaniem klientów (publicznosci)!

Tylko muzyka grana na żywo, przez "żywe"
instrumenty, daje pełną satysfakcję i wyzwala ochotę do szalonej zabawy! Szanujemy wszelkie tradycje i obyczaje. Na życzenie klienta gramy przed domami Młodej - Młodego. Bawimy także gości za stołami, prowadzimy oczepiny, quizy oraz konkursy.

Profesjonalizm

Wybierając naszą ofertę maja Państwo pewność, że przyjęcie będzie niezapomnianym wydarzeniem. Państwa zadowolenie jest naszym najważniejszym celem. Zapewniamy profesjonalizm i gwarantujemy dobrą zabawę.zawodowi muzycy na wesele

Posiadamy wysokiej jakości instrumenty oraz sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. Korzystamy ze sprzętu firm: MarkBass, Marshall, Mackie, Soundcraft, Korg, TC electronic, Shure, AKG, Yamaha, Godin, Fender, Musicman Zijdian....


--------------------------------------------------------
Nasz wokalista i wodzirej Radek potrafi zająć Was dobrym dowcipem i niebanalnym prowadzeniem zabaw i quizów!
Wieloletnie doświadczenie "w branży" nauczyło nas wszystkiego, co zrobić aby uroczystość pozostała niezapomniana zarówno w pamięci organizatorów, gospodarzy jak i gości.


+48 501 10 88 10

+46 663 00 71 71

J@reD